ECQ-U2A104MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A104MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A104MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
Fitxak: ECQ-U2A104MV.pdf
  • Mezua
ECQ-U2A104MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A104MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5249 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A104MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.315" W (17.50mm x 8.00mm) Series ECQ-UV
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A104MV
P4610
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF