ECQ-U2A103MN
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A103MN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A103MN
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A103MN.pdf
  • Mezua
ECQ-U2A103MNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A103MN fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4428 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A103MN.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm) Series ECQ-UN
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A103MN
P4601
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.531" (13.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 250V Polyester Radial kapazitantzia 10000pF