ECQ-P4224JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P4224JU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P4224JU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P4224JU.pdf
  • Mezua
ECQ-P4224JUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P4224JU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4106 pcs Datuen fitxa ECQ-P4224JU.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.161" L x 0.453" W (29.50mm x 11.50mm) Series ECQ-P(U)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP4224JU
P3492
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 0.22µF