ECQ-P1H822GZ3
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H822GZ3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H822GZ3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H822GZ3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-P1H822GZ3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H822GZ3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 534845 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H822GZ3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H822GZ3
P3822TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 8200pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 8200pF