ECQ-P1H273GZ3
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H273GZ3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H273GZ3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.027UF 2% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H273GZ3.pdf
  • Mezua
ECQ-P1H273GZ3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H273GZ3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.027UF 2% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4836 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H273GZ3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H273GZ3
P3273TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 0.027µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 0.027µF