ECQ-P1H153GZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H153GZW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H153GZW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H153GZW.pdf
  • Mezua
ECQ-P1H153GZWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H153GZW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3068 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H153GZW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±2% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H153GZW
P3915
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 0.015µF