ECQ-P1H121JZ3
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H121JZ3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-P1H121JZ3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 120PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-P1H121JZ3.pdf
  • Mezua
ECQ-P1H121JZ3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-P1H121JZ3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 120PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2814 pcs Datuen fitxa ECQ-P1H121JZ3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Series ECQ-P(Z)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQP1H121JZ3
P3121TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 120pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 120pF