ECQ-E6683KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6683KFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6683KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6683KFW.pdf
  • Mezua
ECQ-E6683KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6683KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 503089 pcs Datuen fitxa ECQ-E6683KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6683KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E6683KF
ECQ-E6683KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD