ECQ-E6474JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6474JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6474JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E6474JFB.pdf
  • Mezua
ECQ-E6474JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6474JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174242 pcs Datuen fitxa ECQ-E6474JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.366" W (26.00mm x 9.30mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6474JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.925" (23.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF