ECQ-E6273JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E6273JF9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6273JF9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Fitxak: ECQ-E6273JF9.pdf
  • Mezua
ECQ-E6273JF9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6273JF9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 502825 pcs Datuen fitxa ECQ-E6273JF9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6273JF9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.626" (15.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.027µF