ECQ-E6155KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6155KFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6155KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E6155KFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E6155KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6155KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129462 pcs Datuen fitxa ECQ-E6155KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.602" W (31.00mm x 15.30mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6155KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.169" (29.70mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF