ECQ-E6124JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6124JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E6124JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E6124JFB.pdf
  • Mezua
ECQ-E6124JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E6124JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 304614 pcs Datuen fitxa ECQ-E6124JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE6124JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.768" (19.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.12µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.12µF