ECQ-E4824KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4824KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4824KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: ECQ-E4824KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E4824KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4824KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3977 pcs Datuen fitxa ECQ-E4824KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.142" L x 0.492" W (29.00mm x 12.50mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E4824
ECQ-E4824KS
ECQE4824KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.004" (25.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.82µF