ECQ-E4333KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4333KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4333KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: ECQ-E4333KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E4333KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4333KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3782 pcs Datuen fitxa ECQ-E4333KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.531" L x 0.217" W (13.50mm x 5.50mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E4333
ECQ-E4333KS
ECQE4333KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.413" (10.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF