ECQ-E4223KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4223KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: ECQ-E4223KFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4223KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4223KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 837941 pcs Datuen fitxa ECQ-E4223KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4223KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.508" (12.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF