ECQ-E4155JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4155JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4155JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4155JFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4155JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4155JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115911 pcs Datuen fitxa ECQ-E4155JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.374" W (31.00mm x 9.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4155JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.945" (24.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF