ECQ-E4153JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E4153JFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4153JFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: ECQ-E4153JFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4153JFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4153JFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729450 pcs Datuen fitxa ECQ-E4153JFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4153JFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4153KF
ECQ-E4153KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 195457 pcs
Deskarga: ECQ-E4153KF.pdf
RFQ
ECQ-E4153JF
ECQ-E4153JF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD