ECQ-E4104KF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4104KF9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E4104KF9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4104KF9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4104KF9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 463981 pcs Datuen fitxa ECQ-E4104KF9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.248" W (12.00mm x 6.30mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4104KF9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4104KF
ECQ-E4104KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL