ECQ-E4103KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E4103KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Fitxak: ECQ-E4103KFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E4103KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E4103KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 843747 pcs Datuen fitxa ECQ-E4103KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.169" W (10.30mm x 4.30mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE4103KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.488" (12.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 10000pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E4103KZ
ECQ-E4103KZ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Stockean: 5230 pcs
Deskarga: ECQ-E4103KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4103KF3
ECQ-E4103KF3
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 928609 pcs
Deskarga: ECQ-E4103KF3.pdf
RFQ
ECQ-E4103KF
ECQ-E4103KF