ECQ-E2W105KH
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W105KH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2W105KH
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2W105KH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECQ-E2W105KHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2W105KH fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60134 pcs Datuen fitxa ECQ-E2W105KH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.717" L x 0.335" W (18.20mm x 8.50mm) Series ECQ-E(H)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E6827
ECQE2W105KH
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.705" (17.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1µF