ECQ-E2825JF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECQ-E2825JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2825JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2825JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2825JF fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - tolerantzia 8.2µF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 1.083" (27.50mm)
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.563" W (31.00mm x 14.30mm) Series ECQ-E(F)
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
polarizazio Radial Beste izenak ECQE2825JF
P14584
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ECQ-E2825JF
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 8.2µF ±5% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Dielektrikoko diametroa Polyester, Metallized
deskribapena CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL Oraina - Ihesaldia 250V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E2825JFW
ECQ-E2825JFW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC RADIAL