ECQ-E2565KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2565KFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2565KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2565KFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2565KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2565KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92235 pcs Datuen fitxa ECQ-E2565KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.465" W (31.00mm x 11.80mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2565KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 5.6µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 5.6µF