ECQ-E2474KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2474KS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2474KS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: ECQ-E2474KS.pdf
  • Mezua
ECQ-E2474KSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2474KS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3119 pcs Datuen fitxa ECQ-E2474KS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E2474
ECQ-E2474KZS
ECQE2474KS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF