ECQ-E2393KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2393KS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2393KS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: ECQ-E2393KS.pdf
  • Mezua
ECQ-E2393KSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2393KS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6229 pcs Datuen fitxa ECQ-E2393KS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E2393
ECQ-E2393KZS
ECQE2393KS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.039µF