ECQ-E2393JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E2393JF9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2393JF9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD
Fitxak: ECQ-E2393JF9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2393JF9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2393JF9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 769231 pcs Datuen fitxa ECQ-E2393JF9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2393JF9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.039µF