ECQ-E2335RJB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2335RJB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2335RJB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2335RJB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECQ-E2335RJBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2335RJB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94512 pcs Datuen fitxa ECQ-E2335RJB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.413" W (20.80mm x 10.50mm) Series ECQ-E(B)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2335RJB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF