ECQ-E2335JFA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2335JFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2335JFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2335JFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2335JFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160987 pcs Datuen fitxa ECQ-E2335JFA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE2335JFA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose