ECQ-E2333KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2333KFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2333KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: ECQ-E2333KFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2333KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2333KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 883164 pcs Datuen fitxa ECQ-E2333KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2333KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF