ECQ-E2275JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2275JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2275JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2275JFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2275JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2275JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164796 pcs Datuen fitxa ECQ-E2275JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2275JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 2.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 2.7µF