ECQ-E2274JBB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2274JBB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2274JBB.pdf
  • Mezua
ECQ-E2274JBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2274JBB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 484055 pcs Datuen fitxa ECQ-E2274JBB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.232" W (10.30mm x 5.90mm) Series ECQ-E(B)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2274JBB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.622" (15.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.27µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.27µF