ECQ-E2224JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2224JFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2224JFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2224JFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2224JFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2224JFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 487681 pcs Datuen fitxa ECQ-E2224JFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2224JFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF