ECQ-E2125KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2125KBB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2125KBB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2125KBB.pdf
  • Mezua
ECQ-E2125KBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2125KBB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257096 pcs Datuen fitxa ECQ-E2125KBB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.602" L x 0.299" W (15.30mm x 7.60mm) Series ECQ-E(B)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2125KBB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.772" (19.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.2µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.2µF