ECQ-E2124KBB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2124KBB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: ECQ-E2124KBB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ECQ-E2124KBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2124KBB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 889434 pcs Datuen fitxa ECQ-E2124KBB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.224" W (7.90mm x 5.70mm) Series ECQ-E(B)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2124KBB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.614" (15.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.12µF