ECQ-E2106JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2106JFW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E2106JFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E2106JFW.pdf
  • Mezua
ECQ-E2106JFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E2106JFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 10UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47438 pcs Datuen fitxa ECQ-E2106JFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.626" W (31.00mm x 15.90mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE2106JFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.213" (30.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 10µF