ECQ-E1684KFW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1684KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1684KFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E1684KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1684KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 357647 pcs Datuen fitxa ECQ-E1684KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE1684KFW Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.68µF eskaerak General Purpose