ECQ-E1564KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1564KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1564KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1564KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E1564KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1564KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.56UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4231 pcs Datuen fitxa ECQ-E1564KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.256" W (17.00mm x 6.50mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E1564
ECQ-E1564KS
ECQE1564KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.56µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.56µF