ECQ-E1474KF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1474KF9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1474KF9.pdf
  • Mezua
ECQ-E1474KF9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1474KF9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4882 pcs Datuen fitxa ECQ-E1474KF9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE1474KF9 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose