ECQ-E1273KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1273KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1273KFB.pdf
  • Mezua
ECQ-E1273KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1273KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4088 pcs Datuen fitxa ECQ-E1273KFB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE1273KFB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.027µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.027µF eskaerak General Purpose