ECQ-E12392RJF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E12392RJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3900PF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECQ-E12392RJF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECQ-E12392RJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E12392RJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3900PF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190517 pcs Datuen fitxa ECQ-E12392RJF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.256" W (15.50mm x 6.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE12392RJF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3900pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3900pF