ECQ-E1224KF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1224KF9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1224KF9.pdf
  • Mezua
ECQ-E1224KF9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1224KF9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2700 pcs Datuen fitxa ECQ-E1224KF9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE1224KF9 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E1224JFA
ECQ-E1224JFA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Stockean: 4655 pcs
Deskarga:
RFQ
ECQ-E1224KF3
ECQ-E1224KF3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Stockean: 3942 pcs
Deskarga: ECQ-E1224KF3.pdf
RFQ
ECQ-E1224KF
ECQ-E1224KF