ECQ-E12222RKF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E12222RKF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECQ-E12222RKF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECQ-E12222RKFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E12222RKF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200823 pcs Datuen fitxa ECQ-E12222RKF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE12222RKF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 2200pF