ECQ-E1105KFW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1105KFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1105KFW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E1105KFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1105KFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280656 pcs Datuen fitxa ECQ-E1105KFW.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.264" W (12.00mm x 6.70mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE1105KFW
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.748" (19.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E1105KF
ECQ-E1105KF
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL