ECQ-E1104JFW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1104JFW
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
ECQ-E1104JFWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1104JFW fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3237 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Series ECQ-E(F) balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECQE1104JFW Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-E1103KF9
ECQ-E1103KF9
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
Stockean: 5461 pcs
Deskarga:
RFQ
ECQ-E1103KF
ECQ-E1103KF
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 3199 pcs
Deskarga: ECQ-E1103KF.pdf
RFQ
ECQ-E1104JF
ECQ-E1104JF
deskribapena: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL