ECQ-E10682KFB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E10682KFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E10682KFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E10682KFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 329208 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE10682KFB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 6800pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 6800pF