ECQ-E10473ME
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E10473ME
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD
Fitxak: ECQ-E10473ME.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E10473MEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E10473ME fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271649 pcs Datuen fitxa ECQ-E10473ME.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE10473ME
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF