ECQ-E10224JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E10224JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E10224JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E10224JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E10224JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E10224JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88564 pcs Datuen fitxa ECQ-E10224JF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE10224JF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.965" (24.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF