ECQ-B2563JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B2563JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-B2563JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.056UF 5% 200VDC RAD
Fitxak: ECQ-B2563JF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECQ-B2563JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-B2563JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.056UF 5% 200VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 228603 pcs Datuen fitxa ECQ-B2563JF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 200V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.531" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) Series ECQ-B(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQB2563JF
P4558A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.056µF Film Capacitor 200V Polyester Radial kapazitantzia 0.056µF