ECQ-B1H681JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H681JF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-B1H681JF3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 680PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-B1H681JF3.pdf
  • Mezua
ECQ-B1H681JF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-B1H681JF3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 680PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2873 pcs Datuen fitxa ECQ-B1H681JF3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Series ECQ-B(F)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQB1H681JF3
P4580TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 680pF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 680pF