ECQ-B1H473JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H473JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-B1H473JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-B1H473JF.pdf
  • Mezua
ECQ-B1H473JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-B1H473JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4804 pcs Datuen fitxa ECQ-B1H473JF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Series ECQ-B(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQB1H473JF
P4589
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 50V Polyester Radial kapazitantzia 0.047µF