ECQ-B1H222JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H222JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-B1H222JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-B1H222JF.pdf
  • Mezua
ECQ-B1H222JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-B1H222JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2200PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4159 pcs Datuen fitxa ECQ-B1H222JF.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Series ECQ-B(F)